NaVlak - Nádražní tabule

NaVlak - Nádražní tabule 1.0.6

NaVlak - Nádražní tabule

Author:circlegate
License:free
Platform:Android
Added:2013-03-02
Updated:2015-08-08 18:27:40
If you encounter any problems regarding the download process, broken links or have a complaint against the software you have downloaded from our website, please use the link below to report the problem so it gets fixed as soon as possible. Report a problem
Last week downloads: 0
Total downloads: 9
Rating:
Average Rating
rating
Your Rating
Description:

NaVlak je aplikace a widget pro zobrazování nádražních informačních tabulí s aktuálními informacemi o odjezdech a příjezdech vlaků. Aplikace umožňuje zobrazit vlaky POUZE Z VYBRANÝCH ČESKÝCH STANIC (více viz *).

NaVlak zobrazuje následující údaje:

- Typ a číslo vlaku
- Cílová resp. počáteční stanice
- Směr jízdy
- Čas odjezdu resp. příjezdu
- Číslo nástupiště a koleje
- Zpoždění
- Informační poznámky vybrané stanice

NaVlak také obsahuje widget, který je možné umístit na plochu a mít tak odjezdy ze své stanice vždy okamžitě po ruce. Widget při změně aktuální GPS pozice automaticky vybírá zobrazovanou stanici z oblíbených (lze vypnout v nastavení).

* Aplikace umožňuje zobrazovat informační tabule z necelých čtyř set českých nádraží, které jsou vybaveny moderním informačním systémem a které lze zobrazit na stránkách www.szdc.cz, odkud aplikace čerpá data. Seznam dostupných stanic je zde:
http://provoz.szdc.cz/tabule/
Z tohoto důvodu nelze zobrazit informace z ostatních českých nádraží, děkujeme za pochopení.


---
jízdní řád jizdni rady idos nádraží informační tabule odjezdy vlaků příjezdy vlaků zpoždění nástupiště doprava železnice vlak vlaky nádraží stanice cg transit smartřády